• Krok 1
  • Krok 2
  • Krok 3
  • Krok 4
  • Krok 5

Krok 1

Drogi kliencie,

Cieszymy się że Zdecydowałeś/aś się powierzyć nam swoje auto.

Aby pierwsza wizyta nie kojarzyła się z długim oczekiwaniem na przyjęcie auta które niestety wiąże się z rejestracją danych auta i klienta w naszej bazie danych proponujemy aby dane te przesłać nam już na etapie umówienia terminu pierwszej wizyty. Dzięki temu przyjęcie auta ograniczy się do wydania pokwitowania przyjęcia auta z wstępną wyceną i zakresem prac i odebrania przez nas kluczyków do auta. Procedura rejestracyjna jest jednorazowa, przy kolejnych wizytach wystarczy nam podanie numeru rejestracji auta. Zapewniamy że Twoje dane są bezpieczne i zaszyfrowane w naszej bazie danych i nie udostępniamy ich żadnym niepożądanym organizacjom.

Przesłanie danych przez Internet ma przede wszystkim minimalizować kontakty w czasach zagrożenia wirusowego – prosimy o wyrozumiałość , to dla naszego wspólnego dobra.

Krok 2

Wybierz sposób rejestracji

Jeśli Chcą Państwo wysłać dane auta/dane do faktury bezpośrednio na maila to proszę o pominięcie sekcji "Formularz z danymi" i zapoznanie się z listą danych do przesłania na dole strony.

Formularz z danymi

Podanie terminów badania technicznego i ubezpieczenia nie jest niezbędne w celu przyjęcia auta i wykonania naprawy, jeśli jednak przed lub po naprawie trzeba będzie wykonać jazdę próbną, to musimy mieć pewność, że auto może legalnie wyjechać na drogę publiczną. Jeśli nie mamy tych danych to nie możemy podjąć się wykonania jazdy testowej poza terenem warsztatu.

Informacja kiedy był po raz ostatni wymieniany pasek rozrządu pozwoli nam w odpowiednim czasie przypomnieć o konieczności ponownej wymiany.

Dane do wysłania na adres e-mail biuro@quest-serwis.pl (jeżeli nie wypełniono formularza powyżej)

Jeśli Chcą Państwo wysłać dane auta/dane do faktury bezpośrednio na maila to proszę o przesłanie poniższych danych na adres biuro@quest-serwis.pl Dane do przesłania to: 1. Data umówionej wizyty 2. Telefon kontaktowy 3. Numer rejestracyjny pojazdu (pole A dowodu rejestracyjnego) (pole obowiązkowe) 4. Marka pojazdu (pole D.1. dowodu rejestracyjnego) (pole obowiązkowe) 5. Model pojazdu (pole D.3. dowodu rejestracyjnego) 6. Numer nadwozia (pole E dowodu rejestracyjnego) (pole obowiązkowe) 7. Pojemność silnika (pole P1 dowodu rejestracyjnego) (pole obowiązkowe) 8. Moc silnika (pole P2 dowodu rejestracyjnego) (pole obowiązkowe / można wpisać 0 jeśli brak w dowodzie) 9. Rok produkcji (pole rok produkcji dowodu rejestracyjnego) (pole obowiązkowe) 10. Rodzaj paliwa – pole wyboru: D-diesel , P-benzyna , P LPG-beznyna+LPG , P CNG, INNE) (pole obowiązkowe) 11. Rodzaj nadwozia (do wyboru Sedan, Kombi,hatchbach/liftback, Kabriolet, MPV, SUV, VAN) (pole nie obowiązkowe) 12. Rodzaj napędu (FWD-przedni, RWD-tylny , AWD-4x4)) (pole nie obowiązkowe) 13. Rodzaj skrzyni biegów (manualna , automatyczna) (pole nie obowiązkowe) 14. Kiedy był wymieniany rozrząd (data + przebieg) 15. Data ważności badania rejestracyjnego (pole nie obowiązkowe) 16. Data ważności obowiązkowego ubezpieczenia OC [dane Znajdziesz w swojej polisie OC] (pole nie obowiązkowe) 17. Data pierwszej rejestracji [pole B dowodu rejestracyjnego (pole nie obowiązkowe) Dane do faktury na firmę: 1. Pełna nazwa firmy 2. Adres (ulica, numer domu, kod pocztowy, miasto) 3. NIP 4. Przy wynajmie auta zastępczego Imię, nazwisko, pełny adres, numer dokumentu prawa jazdy osoby która będzie użytkować auto zastępcze w czasie wynajmu. (Proszę nie przesyłać skanów dokumentów tożsamości w załączniku!) 5. Zgoda na RODO Dane do faktury na osobę prywatną: 1. Imię i Nazwisko 2. Adres (ulica, numer domu, kod pocztowy, miasto) 3. NIP – *zalecamy podanie numeru NIP osób prywatnych jeśli faktury za naprawy będą w jakiś sposób odliczane w zakładzie pracy, fundacji itp. 4. Przy wynajmie auta zastępczego Imię, nazwisko, ulica, numer domu, kod pocztowy, miasto, numer dokumentu prawa jazdy osoby która będzie użytkować auto zastępcze w czasie wynajmu. ( Proszę nie przesyłać skanów dokumentów tożsamości w załączniku!) 5. Zgoda na RODO

Czy chcesz wypożyczyć samochód zastępczy

Wypożyczenie samochodu

Dane do faktury

Firma czy osoba prywatna

Czy na fakturze odnotować numer rejestracyjny auta

Czy na fakturze odnotować przebieg auta

Zgoda na przetwarzanie danych

Zgoda na przetwarzanie danych